Various - Beach Angel

8. února 2007 v 18:24 | Michal Jakubínský |  Hudba
obal
Nějakou dobu jsem váhal zda svůj dnešní hudební příspěvek mám zařadit sem nebo na svůj www.discofil.blog.cz. Nakonec dostal přednost zde, protože až tak diskotékový tento výběr není. Většinou jsou na něm pohodové věci, věrné svému názvu i když občas nějaký čistě taneční kousek lze najít.
Obecně vzato budou cílovu skupinou ti z vás, kdo po náročném dni mají chuť odpočinout si a starosti hodit za hlavu. Prostředkem by mohla být třeba tato kompilace, obsahující přes 30 skladeb. Jejím autorem je Mark Doyle, který patří nejen v této oblasti za pojem. Kdysi byl stálým členem vydavatelství Hed Kandi, ovšem po odchodu se rozhodl jít vlastní cestou. Založil vlastní label Fierce Angels, což byla podle mého názoru velmi šťastná volba. Z doposud vydaných výběrů nastínil několik směrů, kam se hodlá v taneční muzice ubírat. Podle nich soudím, že se do budoucna budou lze dočkat mnoha povedených - možná povedenějších než tato. Má vlastní zkušenost hovoří jednoznačně v jejich prospěch.
Seznamem skladeb vás dnes nebudu zatěžovat, protože by byl hodně dlouhý a řada jmen by vám právděodobně mnoho neřekla. Pokud by vás přesto zajímaly, lze je nalézt na internetové stránce vydavatele, kteru přidávám u základních informací v závěru.
Rok vydání:
  • 2006
Vydavatel:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama