Hed Kandi - Beach House 2007

5. ledna 2012 v 12:43 | Michal Jakubínský |  Hudba
Tuto sérii příjemné oddechové muziky na tanečním podkladu mám velmi rád. Mám již několik aktuálních pokračování a tak se čím dál častěji nořím do historie, abych vyhledával díly, které mi ještě schází a připadají mi zajímavé natolik, abych o nich napsal ve snaze dát vědět dalším, podobně naladěným, duším. Tentokrát jde o návrat do roku 2007.
Základ je stále stejný bez větších změn - lehce latino skladby laděné do moderna ať v originálech nebo remixech dostávají místy podobu retro disca. Zde musím vyzdvihnout předělávku od francouzského matadora Freda Falke, nazvanou Colours. Je hodně tvůrčí a většina věcí zajímavých i chytlavých. Nedá se říct, že by tahle muzika byla nějak přelomová, ale na druhou stranu o to vlastně ani nejde, protože všechno zásadní bylo vytvořeno a dnes dochází většinou k různému křížení stylů nebo oprašování starých věcí v modernějším balení. Základ ovšem zůstává - muzikanstký um s citem pro rytmus. Bez ohledu na to jaký styl hrajete. Až čas nakonec ukáže, zda to tehdy bylo ono nebo ne. Kdo chce mít pohodu s atmosférou léta, měl by sáhnout po kolekci s názvem Beach House. Neudělá chybu.
V dohledné době bych rád ještě napsal pár recenzí o této sérii, až se dostanu k dalším dílům. Mělo by se tak stát v průběhu několika týdnů, až jak budu mít volnou chvíli.

Rok vydání:
  • 2007
Vydavatel:

  • Hed Kandi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama